Multi Alarm Zrt.
Több éves értékesítésben szerzett tapasztalatod van és érdekel a biztonságtechnika? Dolgoztál már vezetőként és szívesen irányítanád egy értékesítő csapat napi munkáját?

Főbb feladatok, munkák

  • Értékesítési stratégia a B2B és B2C szegmensre vonatkozóan
  • Szolgáltatási paletta illesztése a piaci körülményekhez, vevői igényekhez, trendekhez
  • Proaktív és kreatív értékesítési szemlélet integrálása a cég működésébe
  • Értékesítési területet érintő folyamatok, rendszerek optimalizálása
  • Biztonságtechnikai tanácsadók, értékesítők, kiemelt kapcsolattartók és diszpécserek munkájának koordinálása a csoportvezetőkön keresztül
  • Ügyfelekkel, partnerekkel magas szintű kapcsolattartás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy 30 éve folyamatosan fejlődő és bővülő, 100 %-ban magyar tulajdonú, piacvezető cégnél
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szakmai kihívások és fejlődési, fejlesztési lehetőség
  • Piacképes bérezés + Cafeteria
  • Céges autó, laptop és telefon biztosítása
  • Komplex egészségbiztosítási csomag

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Szolgáltatás értékesítésben 5-10 éves szakmai tapasztalatod van és 3-5 év felsővezetői gyakorlattal rendelkezel
  • Inspiráló, lendületes vezetőként képes vagy növelni csapatod hatékonyságát
  • Kiemelkedő kommunikációs, tárgyalási képességekkel rendelkezel
  • Stratégiai gondolkodás és rendszerszemlélet jellemez
  • Megvan benned az ügyfélközpontú gondolkodás
  • Azonosulni tudsz a tisztesség, minőség, szakmaiság vállalati értékekkel, mely mentén mindenkinek csak azt adjuk, amire valóban szüksége van

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvismeret

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Ha felkeltettük érdeklődésedet, kattints a "Jelentkezem" gombra és csatold a fényképes szakmai önéletrajzodat.