Get Work Trend Kft.

Energiahatékonysági területen működő Partnerünk számára keresünk

az alábbi munkakörbe kollégát:

Értékesítési vezető

A pozíció céja:

Partnerünk dinamikus növekedésének elősegítése érdekében Értékesítési vezetőt keresünk, aki átfogóan irányítja és optimalizálja értékesítési tevékenységet, biztosítva a vállalat sikeres működését és további növekedését.

Ahhoz, hogy hatékonyan és eredményesen végezd a munkádat szükséged van:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vagy kereskedelmi szakirányon
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat értékesítési vezetői pozícióban, előnyben részesítve a B2B szektort
  • Kiváló vezetői készségek, beleértve a csapat irányításában és motiválásában szerzett tapasztalatokat
  •  Stratégiai gondolkodás és üzletfejlesztési szemlélet, az új üzleti lehetőségek sikeres beazonosítása érdekében
  • Kiváló tárgyalási és prezentációs készségek, valamint magabiztos fellépés üzleti partnerekkel való kommunikáció során
  •  Eredményorientált szemléletmód a kitűzött célok sikeres teljesülése érdekében.
  • Magabiztos döntéshozatali képességek az üzleti és operatív kihívások kezelésére
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség a gyorsan változó piaci környezetben
  •  Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban.

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • A vállalat értékesítési folyamatainak teljes körű menedzselése, az operatív feladatok irányítása és felügyelete
  • Az értékesítési csapat munkájának koordinálása, motiválása, valamint aktív részvétel az új kollégák toborzásában és kiválasztásában
  • Közreműködés az éves értékesítési stratégia kidolgozásában, a célok meghatározásában, és azok eredményes megvalósításának biztosítása
  • Új üzleti lehetőségek feltárása és kapcsolatépítés potenciális partnerekkel, hozzájárulva a vállalat bővüléséhez
  • A cég képviselete üzleti tárgyalásokon, konferenciákon és szakmai rendezvényeken
  • Szerződések előkészítése és lebonyolítása a partnerekkel való együttműködés zökkenőmentes kialakításához
  • Piaci trendek és versenytársak alapos elemzése, ezek alapján javaslatok tétele az értékesítési stratégiák finomhangolására
  •  Rendszeres értékesítési riportok, kimutatások és vezetői beszámolók készítése a döntéshozatal támogatása érdekében

Amit Partnerünk kínál:

  • Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes juttatási csomaggal honorálják;
  • Nyitottságot az új ötleteidre és támogató légkört;
  • Változatos és sokszínű feladatokon keresztül bővítheted szakmai tapasztalatodat;
  • Stabil és megbízható cégként hosszú távon tervezhetsz velük;
  • Mobil telefont, laptopot

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat, melyet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz elküldeni.

Köszönjük!

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021