SZAKURA OTTHON Kft.

Értékesítési vezetőt keresünk Zuglói irodánkba 15 éves múltra visszatekintő cégünk,  energikus, talpraesett, kihívásokat kereső, fejlődni és tanulni vágyó vezetőt keres.

Értékesítési vezető

Amit kínálunk:

  • Teljeskörű, mindenre kiterjedő betanítás
  • Változatos munkavégzés
  • Teljesítményarányos kiemelkedő jövedelem, elismerés
  • Hosszú távú biztonságos tulajdonosi háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődést eredményező képzések az Otthon Centrum Akadémián keresztül.
  • Jól működő franchise hálózat biztosította előnyök
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező sikeres csapat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Energikus személyiség
  • Ingatlan szakmai tapasztalat
  • Szorgalom
  • Motiváltság
  • Érettségi bizonyítvány
  • Problémamegoldó képesség
  • Kreativitás
  • Kommunikációs készség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

Főbb feladatok, munkák:

  • Új csapat építése, toborzása
  • A csapat összetartása, motiválása
  • Új kollégák betanítása, támogatása a következő tevékenységekben:
    • Eladói és vevői ügyfélkör kialakítása, kezelése
    • Eladó ingatlanok értékesítési folyamatának lebonyolítása
    • Vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
    • Adásvételi szerződések teljes körű előkészítése
    • Szakmai segítségnyújtás ingatlan adásvétellel kapcsolatban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha van vezetői tapasztalat
  • Ha van: vendéglátó szakmai múlt
  • Ha van: kereskedelmi tapasztalat
  • Jó megjelenés
  • Elszántság
  • Franchise hálózatban eltöltött idő
  • Az ingatlanszakmában eltöltött idő

Nálunk van a helyed, ha

  • nem tudod, mire is fordítsd a pozitív energiáidat
  • kipróbálnád magad vezetőként, egy tapasztalt cég szárnyai alatt
  • szeretnél valami értékeset létrehozni
  • színes és kihívásokkal teli munkára vágysz egy jó csapatban;
  • munkád eredményeként a kiemelkedő jövedelem motivál;
  • keresed a lehetőséget a hosszú távú fejlődésre;
  • fontos, hogy korrekt piaci ismereteket és szakértelmet tanulj;
  • kedved van emberekkel foglalkozni és álmok megvalósításában részt venni;
  • tudásodat bővítenéd és szívesen részt vennél interaktív tréningeken, előadásokon és konferenciákon.
Cégnév: SZAKURA OTTHON Kft.