Feladatok

  • Az értékesítési és ügyfélkapcsolatok osztály stratégiájának és folyamatainak kialakítása és megvalósítása
  • Új üzleti lehetőségek feltérképezése és kiaknázása
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Az értékesítési/ügyfeles csapat irányítása, motiválása és fejlesztése
  • Előfizetők gondozása, utógondozása, ügyfél kapcsolattartás
  • Értékesítési mutatók folyamatos figyelemmel kísérése és jelentések készítése
  • Összegyűjti, nyilvántartja, elemzi a piaci visszajelzéseket, és az eredményekről tájékoztatja a marketinget és az ügyvezetést

Elvárások

  • Legalább 3 éves értékesítési vezetői tapasztalat ELENGEDHETETLEN
  • Felsőfokú közgazdasági végzettség (marketing szakterületen
    szerzett jártasság előnyt jelent)
  • Folyékony magyar nyelvtudás, valamint angolnyelvismeret B2+ szinten
  • Igazolt eredmények az értékesítési folyamatok.optimalizálásában és a bevételek növelésében.
  • Ismered a hatékony értékesítés és tárgyalás eszközeit;
  • Képes vagy motiválni a csapatodat és konstruktív visszajelzést adni számukra;
  • Ambiciózus és dinamikus vezető vagy
  • Gyorsan hozol döntéseket, és vállalod a felelősséget.

Előnyt jelent

Nagykanizsai vagy Nagykanizsa környéki lokáció

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Jelöld meg bérigényedet!
  • Szabad kreativitás. Támogatjuk a rendhagyó eredményeket és a nem szokványos megközelítéseket. Várjuk az ötleteidet és közösen kidolgozzuk, hogyan valósítsuk meg őket.
  • Önfejlesztés. A fejlődés minden formáját támogatjuk, ha az a céljaink eléréséhez vezet.
  • Innovatív, barátságos közösség.
  • Kényelmes, barátságos irodai környezet.
  • Munkaeszköz. Egyeztetés alapján mindent biztosítunk, ami a munkavégzéshez szükséges.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Masszázs

Céginformáció

A Matek Oázis Kft. dinamikusan fejlődő, online oktatási vállalkozás. Innovatív, digitális tananyagok fejlesztésével segítjük a diákok tanulását és sikeres előmenetelét a matematikában. Most lehetőséged van egy olyan csapat tagja lenni, ahol a kreativitás és a szakmai kihívások találkoznak!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű önéletrajzodat.