Feladatok

Mikro- és kisvállalati ügyfelek számára Széchenyi Mikrohitel MAX+ hiteltermék értékesítésével foglalkozó Pénzügyi Vállalkozás további dinamikus növekedésének elősegítése érdekében Értékesítési vezető kollégát keres többek között az alábbi feladatok elvégzésre:
  • ügyfelek akvirálása, meglévő ügyfelek részére további értékesítés,
  • új pénzügyi közvető partnerek felkeresése, meglévő partnerekkel (pénzintézetekkel, hitelközvetítők, ügynökök) történő rendszeres kapcsolattartás,
  • értékesítési stratégia finomhangolása és annak megvalósítása,
  • új értékesítési lehetőségek feltérképezése és kidolgozása, szorosan együttműködve a társterületekkel,
  • sales csapat felépítése (toborzás, kiválasztás, mentorálás),
  • piaci trendek figyelemmel kísérése,
  • ügyféladatbázis karbantartása,
  • heti, havi negyedéves értékesítési riportok elkészítése és bemutatása a vezetőség és a tulajdoni kör részére,
  • a cégcsoport tagjai által kínált termékek és szolgáltatások keresztértékesítése.

Elvárások

  • minimum 5 év, kereskedelmi banknál és/vagy pénzügyi vállalkozásnál, vállalati hiteltermékek értékesítési területén szerzett sales- és vezetői tapasztalat,
  • minimum középfokú végzettség,
  • csapatépítésben szerzett jártasság,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • értékesítési-, üzleti attitűd,
  • proaktív hozzáállás és erős problémamegoldó képesség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS Office felhasználói szintű ismeret.

Előnyt jelent

  • Széchenyi Mikrohitel MAX+ hiteltermék ismerete,
  • felsőfokú végzettség,
  • meglévő értékesítő csapat,
  • aktív vállalkozói jogviszony,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • azonnali belépés.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem- és jutalékrendszer,
  • hosszú távú munkalehetőség stabil munkaadói háttérrel,
  • professzionális, támogató munkakörnyezet,
  • kihívásokkal és sikerekkel teli mindennapok, változatos feladatok.