Feladatok

-A mi munkánk az ügyfél fogadásától az igényei felmérésén keresztül, a megfelelő termék kiválasztásáig tart.
-Tudj önállóan dolgozni, és vállalj felelősséget a hozzád tartozó feladatokért, és ügyfelekért.
-Adminisztratív feladatok elvégzése.
-Az üzlet arculatának fenntartása.

Elvárások

-Légy közvetlen.
-Tudd, hogy a jó kommunikáció része a kérdezés és a hallgatás is.
-Legyen hajlandóság a változásra, nyitottság a fejlődésre és a növekedésre.
-Ne félj a kihívásoktól, és legyen bátorságod az üzleti célok eléréséhez.

Előnyt jelent

-Élettapasztalat és talpraesettség.

Amit kínálunk

-Biztosítjuk az alapképzést.
-Folyamatos fejlődés és továbbképzés.
-Modern és kényelmes munkakörnyezet.
-Átlagon felüli kereseti lehetőség
-Havonta megújuló házon belüli versenyek, plusz juttatásokért és a legértékesebb termékekért.
-A szerződéses jogviszony típusa: Munkaszerződés.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Kik vagyunk?

Közép- és Kelet-Európa legnagyobb egészséges alvásra szakosodott hálózata
113 üzletünk van 5 országban és folyamatosan nyitjuk őket

Jelentkezéséhez várjuk magyarnyelvű Önéletrajzát.