Feladatok

• Cégünk által egyedileg kifejlesztett, speciális termék értékesítése potenciális biztosításközvetítők, alkuszok és hitelközvetítők számára Magyarország területén.
• Tárgyalások lefolytatása, értékesítői és együttműködési partner hálózat kialakítása.
• Szerződéskötés a felkutatott partnerekkel.
• Az együttműködő partnerek betanítása, folyamatos képzése, motiválása és kapcsolattartása. (online és offline)
• Riportok és kimutatások készítése, prezentálása a cég vezetősége felé.

Elvárások

• Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezel.
• Van vezetői tapasztalatod és képes vagy másokat motiválni.
• Kitartó, elhivatott és önálló munkavégzésre képes vagy.
• Célratörő és teljesítményorientált személyiség vagy.
• Hajlandó vagy pontos, precíz statisztikák vezetésére.
• Lojális, felelősségteljes, határozott és energikus vagy.
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

• Sokrétű, mozgalmas és felelősségteljes pozícióban dolgozhatsz.
• A cég „Arca” lehetsz, rajtad keresztül ítélik meg az együttműködő partnerek a cég teljesítményét.
• Széleskörű szakmai fejlődési lehetőséget kapsz.
• Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégnél dolgozhatsz hosszú távon.
• Kereseti lehetőséged csak a teljesítményed szab határt, a fix alapbéredet jutalékos rendszerünk egészíti ki.
• Betanulást követően dolgozhatsz otthonról is

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Optimális Kft. szaktanácsadást nyújt biztosítási ügyekben, melyet ügyfeleinek megelégedésére szolgáltatásként egyedileg alakít ki, kezel, intéz, kárrendez. Társaságunk hazai nagy- és középvállalatok, önkormányzatok, valamint magánszemélyek magas szintű kiszolgálására szakosodott kockázatkezeléssel, illetve biztosítási szaktanácsadással foglalkozó magyar tulajdonú vállalat. Cégünket egyedi gondolkodásmód, megoldáskeresés és stratégiai útvonal-kidolgozás jellemzi. Kimagasló szakismerettel és kreativitással rendelkező kollégáink, innovatív szolgáltatási morálunk, minőség iránti elkötelezettségünk, korszerű vállalatirányítási rendszerünk a garancia partnereink magas színvonalú kiszolgálására és a megbízható együttműködésre.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérünk, hogy küldd el a fényképes önéletrajzodat.

Cégnév: Optimális Biztosítási Portfólió Kft.