Penny Market Kft.

Érdekel a kereskedelem? Szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni? Hosszútávú munkahelyet keresel? Akkor a PENNY pont a Te helyed!
Cégünk 1996 óta kínál rendkívül kedvező ár-érték arányú termékeket a vásárlóinknak. Napjainkban pedig már 233 üzletünkben közel 5500 munkatársunk tapasztalja meg, mit is jelent a csapatszellem, a személyes fejlődés és a közelség egy megbízható és gondoskodó munkahelyen.

Hiszel benne, hogy cégünk jövőjének és sikerének egyik legfontosabb kulcsa az oktatásban rejlik?

Motivál, ha átadhatod meglévő tudásod kollégáidnak?

Már most is folyamatosan azon dolgozol, hogyan csiszold, támogasd a csapatod tudását?

Szeretnéd, ha karriered a PENNY-nél egy újabb mérföldkőhöz érkezne?

Ha igen, ne habozz, várjuk jelentkezésed:

Értékesítési oktatót keresünk!

Feladatok:

  • Az értékesítési oktatási csoportvezető által meghatározott értékesítési szakmai oktatások leszervezése és megtartása munkatársainknak a hálózatban (üzletvezető, üzletvezető helyettes, első eladó, eladó-pénztáros) képzés és fejlesztés céljából
  • Új oktatási anyagok összeállítása a PENNY folyamataira és szabályzataira vonatkozóan
  • Meglévő oktatási anyagok, kézikönyvek, checklisták aktualizálása az új folyamatok és/vagy szabályzatok alapján
  • Együttműködés az oktatási csoport többi tagjával és proaktív javaslattétel a fent említett feladatok eredményes megvalósítása érdekében
  • Visszajelzés adása az értékesítési oktatási csapat részére az oktatások tapasztalatiról és az oktatási anyagokkal kapcsolatos fejlesztési potenciálpontokról
  • Együttműködés a Társosztályokkal az oktatási anyagokkal összefüggésben

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Legalább 4 év kereskedelemben szerzett tapasztalat, ebből minimum 2 év Penny-s tapasztalat
  • Jó kommunikációs és előadói készség
  • Motivált, határozott és dinamikus személyiség
  • Önálló munkavégzés és támogató hozzáállás
  • Eredményorientáltság
  • Priorizálási képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office programok)
  • "B" kategóriás jogosítvány

Egyéb információ az állasról:

  • A hibrid munkavégzésnek köszönhetően a feladataid bárhonnan elláthatók, ezért részben távmunka is lehetséges

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Oktató
  • Tréner, Coach
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Juttatások

  • Versenyképes alapbér, SZÉP kártya, céges gépjármű (korlátlan magánhasználattal)
  • Szakmai fejlődésre való lehetőség
  • Tréningek, képzések
  • Szuper támogató oktató csapat
  • Mobiltelefon, laptop

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel.

Cégnév: Penny Market Kft.