Feladatok

Piacvezető szállodaellátó cégünk csapatába keresünk új kollégát termékeink prezentálására.

  • Új ügyfelek felkeresése
  • Árajánlatok összeállítása, rendszerezése, utánkövetése
  • Személyes egyeztetések, tárgyalások lefolytatása
  • Szerződéskötések menedzselése
  • A meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás
  • Belső adminisztrációs rendszer folyamatos frissítése
  • Napi riportok elkészítése, elküldése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes megjelenés
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Kiváló stressztűrő és problémamegoldó készség
  • Precíz, proaktív és önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Reklámajándék vagy ehhez hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Értékesítői, területi képviselői hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jogosítvány
  • Angol vagy más idegennyelv tudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem + bónusz
  • Céges laptop és telefon
  • Fiatalos, jókedvű, dinamikus csapat
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Változatos és kihívásokkal teli munkakör
  • Fejlődési, előrelépési lehetőségek
  • Belvárosi irodahelyiség
  • Céges bel- és külföldi utazások
Munkahelyi extrák
  •  Céges autó (teljesítményhez kötött)
  •  Céges teakonyha, étkező
  •  Céges rendezvények
  •  Ingyen kávé, tea, ballonos víz, üdítő
  •  Ingyen termékminták

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Nemzetközi, dinamikusan fejlődő vállalkozás vidám, fiatalos, folyamatosan bővölő csapatában keresünk értékesítő kollégát. Hazai piacon piacvezető, 8 másik országban jelen levő cégként keressük új kollégánkat.

Ne habozz, még ma küldd el a fényképes önéletrajzod a megadott email címre! Várunk szeretettel!