Feladatok

Új partnerek felkutatása és kapcsolatok kialakítása, találkozók szervezése potenciális ügyfelekkel.
Piackutatás végzése az ügyféligények és az értékesítési stratégiák kidolgozására, valamint az új értékesítési lehetőségek keresésében az értékesítési célokkal összhangban.
Ajánlatok és javaslatok elkészítése, valamint elküldése a leendő ügyfeleknek az előzetes felmérések alapján.
Adatbázisok karbantartása és frissítése, az értékesítések és szerződések dokumentálása.
Prezentációk készítése, valamint a cég termékeiről, szolgáltatásairól szóló előadások megtartása.
Visszajelzések gyűjtése potenciális és meglévő ügyfelektől.

Elvárások

Kiváló kommunikációs készség.
Jártasság a piackutatási módszerekben és elemzésekben.
Értékesítési technikák és stratégiák ismerete.
Kiemelkedő ügyfélorientált hozzáállás.
Jártasság az MS Office és CRM-ben.
Folyékony angol és magyar nyelvtudás.
Főiskolai diploma üzleti, marketing vagy kapcsolódó területen.

Előnyt jelent

Korábbi releváns értékesítési tapasztalat.

Céginformáció

A Blue Door Consulting egy európai uniós ügyekkel foglalkozó tanácsadó cég, melynek székhelye Budapesten található. Aktívan segítjük a közép- és kelet-európai (CEE) magánszektort az Európai Unió keretei között elérhető és mindeddig kiaknázatlan lehetőségek nagyobb fokú kihasználásában, mind a közvetlen uniós  pályázatokon,  mind az uniós és tagállami döntéshozókkal való együttműködések kialakításán keresztül.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje meg önéletrajzát.
Cégnév: Blue Door Consulting Kft.