Feladatok

  • Klasszikus, általános értékesítési feladatok ellátása az ország egész területén
  • Új ügyfelek felkutatása, ügyfélkapcsolatok kiépítése, szerződéses feltételek kialakítása, kapcsolatteremtés belföldi és adott esetben külföldi partnerekkel
  • Kereskedelmi koncepció kialakítása, árlisták, árengedmények és szállítási feltételek, eladás-ösztönző költségvetések, értékesítési módszerek, speciális ösztönzők és kampányok meghatározása.
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása mellett új üzleti lehetőségek, ügyfelek felkutatása, megszerzése és rendszeres látogatása,
  • Ajánlatok előkészítése, szerződések megkötése és gondozása; Egyes ajánlatokhoz, szerződésekhez kapcsolódó gazdaságossági számítások elvégzése; árajánlatok készítése
  • Áruval kapcsolatos felvilágosítás, tanácsadás és tájékoztatás a vevők felé
  • Üzleti tárgyalások szervezése és lebonyolítása új partnerekkel,
  • A piac igényeinek figyelemmel kísérése, piaci folyamatok monitorozása,
  • Szolgáltatás fejlesztési javaslatok tétele, üzletfejlesztés támogatása,
  • CheBio Fejlesztő Kft. képviselete értékesítési és marketingkonferenciákon, kereskedelmi kiállításokon és más fórumokon.
  • Rendszeres visszajelzések, riportok, kimutatások készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Erős értékesítő attitűd;
  • Minimum 2-3 éves értékesítésében szerzett releváns tapasztalat és kapcsolatrendszer, lehetőleg egészségügyhöz kapcsolódó területen;
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, tárgyalástechnikai ismeretek, ügyfélközpontú gondolkodás
  • Microsoft Excel, Word és egyéb irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Lelkiismeretesség, elkötelezettség, csapatszemlélet; felelősségtudat
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetési rutin

Előnyt jelent

  • Egészségügyi területen szerzett végzettség és tapasztalat
  • budapesti, vagy Budapest környéki lakhely

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kihívásokkal teli feladatok és lehetőségek a szakmai fejlődésre
  • Versenyképes jövedelem – teljesítményarányos bérezés,
  • Céges autó és telefon használat,
  • Rendszeres külföldi és belföldi továbbképzések.
  • Teljes értékű főállású munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, megbízható munkaadói háttér 2011 óta
  • Budapest 13.kerületében található családias munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A CheBio Fejlesztő Kft. főként kereskedelmi tevékenységgel foglalkozik. Fő célunk, hogy vásárlóink számára minőségi termékeket biztosítsunk.
Kereskedelmi tevékenységünk fő célja az alábbi szegmensek ellátása jó minőségű és versenyképes árú készletekkel, ezen belül: labordiagnosztikumok, táptalajok, reagensek, vegyszerek, műanyag eszközök, berendezések, laborkészülékek, point of care tesztek, medikai bútorzat. Számunkra kiemelten fontos, hogy tréningeken és folyamatos rendelkezésre álláson keresztül professzionális támogatást nyújtsunk ügyfeleinknek az alábbi területeken:

  • Mikrobiológia (klinikai, állatorvosi, élelmiszer- és takarmánybiztonsági, ipari: élelmiszer-, gyógyszer-, víz- stb.)
  • Klinikai
  • Szerológia
  • Molekuláris biológia
  • Kutatás
  • Egyetemi
  • Bio- és környezetanalitikai
  • Mezőgazdasági