Feladatok

•    új ügyfelek felkutatása, ügyfélkapcsolatok kiépítése, szerződéses feltételek kialakítása
•    üzleti tárgyalások szervezése és lebonyolítása új partnerekkel
•    kapcsolatteremtés elsősorban belföldi és adott esetben külföldi partnerekkel, telefonos megkeresések lebonyolítása
•    a piac igényeinek figyelemmel kísérése, piaci folyamatok monitorozása
•    szolgáltatás fejlesztési javaslatok tétele, üzletfejlesztés támogatása
•    szoros együttműködés a társterületekkel
•    rendszeres visszajelzések, riportok, kimutatások készítése

Elvárások

•    jó kommunikációs készség, tárgyalástechnikai ismeretek, ügyfélközpontú gondolkodás
•    értékesítésben szerzett releváns tapasztalat/kapcsolatrendszer
•    Microsoft Excel, Word és egyéb irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
•    B kategóriás jogosítvány
•    angol nyelvtudás
•    proaktivitás, önálló munkavégzésre való készség és képesség, csapatszellem
•    megbízhatóság, pontosság, kreativitás, határozottság

Előnyt jelent

•    nyomdaipari tapasztalat
•    közösségi felületek kezelésében szerzett tapasztalat
•    online marketing tapasztalat

Amit kínálunk

•    teljes értékű főállású munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
•    versenyképes jövedelem (alapbér + jutalék)
•    stabil, megbízható munkaadói háttér
•    mobiltelefon, laptop
•    innovatív és folyamatosan növekvő szervezet
•    dinamikus csapat
•    családias légkör
•    könnyen megközelíthető

Céginformáció

Budapesti digitális nyomda