Feladatok

  • ipari tisztító és karbantartó anyagaink, valamint szolgáltatásaink direkt értékesítése
  • új ügyfelek felkutatása
  • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • az ügyfelek igényeinek feltárása, termékértékesítés, tanácsadói szerepkör
  • piackutatás, értékesítési beszámolók elkészítése
  • együttműködés a vállalaton belüli divíziókkal
  • demó alapú termék bemutatás, tanácsadás a partnereknek

Elvárások

  • direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • műszaki véna, dinamikus személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • lakóhely a megjelölt régióban
  • magabiztos tudás MS Office terén

Előnyt jelent

  • FMCG értékesítési tapasztalat
  • műszaki végzettség
  • vállalatirányítási rendszer ismerete
  • a munkakör betöltéséhez előny a gépész,- vagy gépészmérnök végzettség

Amit kínálunk

  • fix alapbér + jutalék + bónusz
  • cafeteria (próbaidőt követően);
  • céges személygépkocsi (magánhasználatra is), notebook, okostelefon;
  • pénzügyileg stabil, folyamatosan fejlődő céges háttér
  • dinamikus csapat;
  • szakmai képzések és teljes körű támogatás a cégvezetés és a kollégák részéről

Céginformáció

A PENTASOL HUNGARY Kft. közel 20 éve az ipar minden szegmensében, karbantartási termékeivel és ipari szolgáltatásaival a piac egyik meghatározó szereplője Magyarországon.
Méltán lehetünk büszkék arra, hogy egy fiatal, dinamikus csapat segítségével folyamatosan növelni tudjuk piaci részesedésünket. Beszállítóink több évtizedre visszatekintő gyártástechnológiát alkalmaznak, emellett saját gyártású termékeink is kiemelkedőek az innovatív megoldások területén.
Ehhez az érdekes és változatos munkához várjuk új kollégáinkat családias, fiatalos csapatunkba.
A munkavállalók döntő többsége fejlődő vállalati kultúrára, munkájának elismerésére, megbecsülésre, kiszámítható jövőre, tanulásra és fejlődésre vágyik. Fontos számukra, hogy kollégáink sikereik eredményeként megvalósíthassák a saját céljaikat. Ha ez rád is igaz, akkor itt a helyed!

A fényképes önéletrajzodat kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el nekünk, fizetési igény megjelölésével.
Minden jelentkezőt értesítünk a felvételi eljárás lezártával!
Cégnév: PENTASOL Group Kft.