Feladatok

Az Ön feladata lesz a megbízott régióban lévő ügyfelekkel való közvetlen kapcsolattartás és minden nap az alábbi feladatokat fogja teljesíteni:
- Meglévő ügyféladatbázis kezelése
- Új, potenciális ügyfelek megszerzése
- Becsületes és tisztességes üzleti készségek elsajátítása
Legyen tagja egy kedves és szívélyes csapatnak
Megbízható, népszerű és keresett márkák értékesítése mint például aJAR, ARIEL, LENOR a MR. PROPER

Elvárások

Mit várunk Öntől?
Kommunikatív, szorgalmas, érettségivel rendelkező emberek jelentkezését várjuk. Korábbi tapasztalat nem feltétel, hiszen a P&G Professional által garantált hosszú távú képzési programban mindent megtanítunk, ami a munkához szükséges.
Előny de nem feltétel az idegen nyelvek ismerete ezen belül a román vagy szlovák vagy cseh és vagy angol.

Előnyt jelent

Előnyt jelent az előző tapasztalat hasonló területen de nem feltétel.
Szintén előnyt jelent az előző kereskedelmi és vagy tisztítási / mosodai rendszerek ismerete.

Amit kínálunk

A munkavégzés vállalkozói szerződéses viszonyban de érdekes fix alapon értékelve, amely lehetővé teszi, hogy teljes mértékben a munkájának szentelje magát és ne csak egy kiegészítő jövedelem legyen az Ön számára.
Autó, számítógép, telefon, nem juttatás, ez egy kereskedő alap felszerelése. Természetesnek vesszük.

Céginformáció

Professional support Kft. - professzionális megoldások a profiknak
A takarítás és a higiénia minden szolgáltatásban a vállalkozó munkájának elengedhetetlen része ezért egyre többen támaszkodnak a top termékekre a piac legjobbjaitól, mint a Jar, Ariel, Lenor és Mr. Proper.
Vendéglátás, szolgáltatás és az egészségügy területére keresünk új értékesítő és technológiai munkatársat a Dél-Alföldi régióba.

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja rövid önéletrajzát egy tömör kisérőlevéllel (miért szeretne velünk dolgozni) gyors visszajelzéssel és tisztességes megbeszéléssel a lehetséges karrierjéről jutalmazzuk.
Amennyiben nem jelentkezünk - az Ön által beküldött jelentkezés alapján az Ön személyes nem került be a következő körbe kiválasztotak közé - megértését köszönjük.
Cégnév: Harman Professional Kft.