Feladatok

- Új vevők felkutatása, piacbővítés
- Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel telefonon, elektronikus úton (új és meglévő partnerekkel).
- Vevői ajánlatkérések, rendelések fogadása, rendszerbe történő beérkeztetése, ellenőrzése, módosítása, dokumentálása
- A megrendelések kezelése a vevői határidők betartása érdekében.
- Vevői kapcsolatok ápolása, vevői megelégedettség növelése
- Kapcsolattartás a beszállítókkal, alvállalkozókkal

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
- Minimum 5 év tapasztalat az adott területen
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, vevőközpontúság
- B-kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

- nyomdaiparban szerzett tapasztalat, nyomdai ismeretek
- kiterjedt üzleti kapcsolatrendszer

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Egyéb juttatások
- Vidám, családias légkör
- Továbbképzési lehetőségek
- Ingyen kávé :-)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Print Brokers Team Kft. több mint 20 éves szakmai tapasztalatával számos hazai és külföldi nyomda gyártói képviseletét látja el.
Profilunkba a nyomdaipari termékek gyártása és további nyomdai szolgáltatások tartoznak.

A ,,Jelentkezem" gomb megnyomása után kérem töltse fel önéletrajzát, motivációs levelét és a legmagasabb végzettségét igazoló dokumentumot.
Cégnév: PRINT BROKERS TEAM Kft.