Feladatok

  • Cégünk által kínált belföldi és nemzetközi szolgáltatásaink iránt érdeklődő új ügyfélkör felkutatása, megnyerése.
  • Az ajánlatkérő ügyfelek felkeresése, szállítási igényeik felmérése, tájékoztatása, szolgáltatásaink bemutatása.
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása, kapcsolattartás a meglévő és a lehetséges jövőbeni megbízókkal.
  • Árajánlatok készítése, közreműködés a keretszerződések megkötésében, kiegészítésében, kiküldésében, módosításában.
  • Értékesítési munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljes körű ismerete és ellátása, riportok, kimutatások készítése.
  • Ügyfél reklamációk kezelése, továbbítása, visszakövetése, megválaszolása.
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3-4 éves tapasztalat,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • felsőfokú végzettség, kereskedelmi vagy gazdasági szakképesítés,
  • magabiztos MS Office ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • üzleti érzék és tárgyalóképesség,
  • precizitás, pontosság, problémamegoldó készség.

Előnyt jelent

  • Kiscsomaglogisztikai cégnél szerzett tapasztalat, piacismeret

Amit kínálunk

  • Érdekes, változatos munka,
  • motiváló juttatási csomag,
  • hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • fiatalos és vidám munkahelyi légkör,
  • szakmai tréningek,
  • biztos, nemzetközi háttér.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk osztrák tulajdonban lévő, Európa számos országában sikeresen működő, csomaglogisztikai szolgáltatást nyújtó vállalat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a Jelentkezem gombra kattintva.