Feladatok

Mi lesz a feladatod?
•    kapcsolattartás és együttműködés az üzleti partnerekkel,
•    új ügyfelek felkutatása, bevonása,
•    kapcsolat építése és ápolása (magyar és angol nyelven)
•    logisztikai szolgáltatások értékesítése
•    bevételi célok elérésének támogatása, folyamatos
     nyomonkövetése, analizálása
•    látogatási tervek összeállítása, tárgyalások lebonyolítása
•    szoros kapcsolattartás a társosztályokkal
•    az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
•    miniCRM rendszer használata

Elvárások

Ezt a lehetőséget Neked találtuk ki, ha….
•    nagyfokú önállóság és célorientáltság jellemez
•    eredmény és ügyfélorientált szemléletmóddal rendelkezel
•    projectmenedzselésben jártas vagy
•    kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készségeid vannak
•    felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
•    középfokú angol nyelvtudásod van, amit szóban és írásban is
     aktívan használsz

Előnyt jelent

•    ha rendelkezel szállítmányozási ismeretekkel

Amit kínálunk

•    stabil hátterű nemzetközi cég
•    családias légkör
•    versenyképes bejelentett bér és juttatások
•    home office lehetőség
•    work – life balance

Céginformáció

Az UTC Overseas Logisztikai Kft. egy nemzetközi szállítmányozással foglalkozó vállalat (www.utcoverseas.com), melynek budapesti csapatába munkatársat keresünk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!

Cégnév: UTC Overseas Kft.