Feladatok

  • Árkalkulációk készítése
  • Árajánlatok utánkövetése
  • Meglévő ügyfelekkel történő kereskedelmi kommunikáció
  • Új ügyfelek és piacok hatékony felkutatása
  • Ártárgyalások lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a belső társosztályokkal
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken, kiállításokon

Elvárások

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos, határozott és nyitott személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Logikus gondolkodás
  • MS Excel ismeret (alapvető képletek)
  • 2-3 év értékesítési tapasztalat B2B területen

Előnyt jelent

  • Műszaki, kereskedelmi, közgazdasági felsőfokú végzettség
  • Ipari környezetben szerzett értékesítési tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • 5+ év értékesítési tapasztalat
  • Autóipari szektorból származó releváns kapcsolatrendszer
  • Miskolci, vagy környékbeli lakhely előnyt jelent

Amit kínálunk

  •     multinacionális környezet
  •     hosszú távú munkalehetőség
  •     karrierépítési lehetőség
  •     családias légkör
  •     Szép-kártya juttatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

A Shinwa Magyarország Precíziós Kft. 26 éve stabilan működő, elsősorban műanyaggyártással foglalkozó, szinte kizárólag exportra termelő, multinacionális vállalat, a JVCKENWOOD csoport tagja.

Amennyiben a pozíció kiírásban magára ismer és érdeklődik a munkakör iránt, úgy kérjük jelentkezzen magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal a Shinwa Magyarország Precíziós Kft. HR részlegén a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Cégnév: Shinwa Magyarország Precíziós Kft.