Adecco Kft.

Partnerünk egy multinacionális vállalat, amely nem csak csomagolóanyagokat gyárt, hanem csomagolóanyag-gyártó és töltőgépeket is forgalmaz és szervizel. Innovatív megoldásaival és technológiáival segíti ügyfeleit a hatékony és fenntartható csomagolásban, biztosítva az élelmiszerek frissességét és biztonságát. Szervizszolgáltatásaink révén folyamatos támogatást nyújtunk a gépek karbantartásában és működtetésében, garantálva a zavartalan és hatékony üzemelést.

Értékesítési és ügyfélszolgálati koordinátor (Maternity cover)

Legyél a csapatunk tagja…Megéri, mert:

  • Alapbér
  • Cafetéria
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Ergonómiai támogatás (otthoni munkavégzés feltételeinek támogatása)
  • Munkába járási támogatás:
  • Heti 3 nap home office
  • Rugalmas munkaidő
  • Kedvezményes ebédvásárlási lehetőség a vállalat saját éttermében
  • Ingyenes konditerem használat
  • Ingyenes gyümölcs, kávé és tea fogyasztás

Feladataid lesznek:

  • Értékesítési Stratégia Támogatása: Segítsen előkészíteni az értékesítési stratégiát, különös tekintettel a kulcsfontosságú ügyfelek műszaki szolgáltatási terveire
  • Értékesítési Lehetőségek Nyomonkövetése: Elemezze és kövesse nyomon az értékesítési lehetőségeket, és promótálja a szolgáltatásokat az ügyfélinformációk alapján, szoros együttműködésben az SKAM/SAM kollégákkal
  • Ügyfélkapcsolatok Kezelése: Gondoskodjon az ügyfélkapcsolatok operatív kezeléséről strukturált kommunikációval
  • Szolgáltatási Események Koordinálása: Koordinálja és kövesse nyomon a szolgáltatási eseményeket az ügyfelekkel
  • Szolgáltatási Szerződések Előkészítése: Támogassa a szolgáltatási szerződések végrehajtásának előkészítését, biztosítva az erőforrásokat a szolgáltatások nyújtásához és azok ellenőrzéséhez
  • Szolgáltatási Szerződések Nyomonkövetése: Koordinálja és kövesse nyomon a szolgáltatási szerződések végrehajtását és teljesítését
  • Ügyfélmegkeresések Kezelése: Támogassa az ügyfélmegkereséseket, válaszoljon rájuk, és irányítsa azokat a megfelelő kollégákhoz a szervezeten belül
  • Ügyfélszolgálati szerep: Fogadja és továbbítsa az ügyfélpanaszokat a mérnök kollégák felé, ügyfélszolgálati tevékenység részeként
  • Adminisztratív támogatás: Segítse a területi képviselőket adminisztratív feladatokkal, biztosítva a gördülékeny munkavégzést

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • Főiskolai diploma vagy azzal egyenértékű végzettség (műszaki szakterületen szerzett diploma előny)
  • Önálló, proaktív és rendkívül strukturált egyén ügyfélközpontú szemlélettel
  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Jó MS Office ismeretek, SAP ismerete előnyt jelent
  • Képesség több feladat kezelésére és azok közötti prioritások meghatározására
  • Kiváló kommunikációs készségek

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
Cégnév: ADECCO Kft.