Feladatok

  • értékesítési csapat irányítása és motiválása
  • kapcsolattartás a kulcsfontosságú ügyfelekkel
  • üzleti tárgyalásokon való részvétel
  • értékesítési jelentések készítése és elemzése
  • új üzleti lehetőségek felkutatása

Elvárások

  • 3-5 éves vezetői tapasztalat a kereskedelem/értékesítés területén
  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • megoldás orientált gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Rendezvényszervezői tapasztalat
  • német/ román/ szerb nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható cégnél szakmai fejlődési lehetőség és hosszútávú karrierút
  • Versenyképes jövedelem (személyre szabott juttatási csomag)
  • Fiatalos, jó csapat, kiváló munkahelyi légkör
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Event Stuff Kft. Magyarország egyik legnagyobb rendezvényeszköz bérbeadásával foglalkozó cége, román és szerb leányvállalattal. Értékesítési csoportvezető pozícióra keresi új munkatársát szentendrei irodájába.

Ha szeretnél részese lenni hazánk legnagyobb rendezvényeinek szervezésében, szereted a változatos projekteket ami izgalmassá teszi a mindennapi munkát, akkor küldd el önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével november 17.-éig!