MVM Next Energiakereskedelmi Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen. Az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. biztosítja a folyamatos és biztonságos földgáz-és áramszolgáltatást hazánkban 4,2 millió lakossági ügyfelének. Ezen kívül több mint 55 ezer üzleti partnerének szabadpiaci villamosenergia- és földgáz-kiskereskedője.

Értékesítés támogató senior munkatárs

Feladatok

  • Az értékesítést végző ügyfélmenedzserek munkájának támogatása, elsősorban, de nem kizárólag az ügyfelek számára adott ajánlatok elkészítésének, illetve megnyert ajánlatok esetén a vonatkozó villamos és földgáz energia kereskedelmi szerződések létrehozásának formájában
  • Az energiabeszerzési eljárások, tenderek, illetve ajánlatkérések során keletkezett dokumentumok kezelése
  • Az értékesítési csoport munkáját támogató adatbázisok folyamatos karbantartása, kezelése, adattisztítási feladatok végzése
  • Részvétel a szervezeti egység tevékenységével kapcsolatos adatszolgáltatások, jelentések, kimutatások, statisztikák elemzések előkészítésében, koordinálásában
  • Napi irodai adminisztrációs feladatok ellátása és a területen alkalmazott informatikai rendszerek további fejlesztésében, tesztelésében való aktív részvétel
  • A társosztályokkal való kapcsolattartás hatékony működtetésében való részvétel, illetve beszámolási kötelezettséggel tartozik a Nagyvállalati és üzleti ügyfelek értékesítési osztályvezető és az Értékesítés támogatási csoportvezető felé
  • Közreműködés a pályázatok elkészítéséhez szükséges értekezletek és egyeztető megbeszélések szervezésében, lebonyolításában

Amit kérünk

  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat
  • Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete, kiemelten Excel és Word
  • Excelben függvények és makrók legalább alapszintű ismerete, pivot, legördülő listák készítése (a kiválasztási folyamat során teszteljük)
  • Pontosság, precizitás
  • Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent

  • Iparági tapasztalat
  • SAP ismeret

Miért jó nálunk dolgozni?

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás