Feladatok

  • Értékesítési ajánlatok előkészítése, megkötött szerződések lekövetése és megújítása
  • Értékesítési feladatok nyomon követése, státuszolása és határidők betartatása
  • Értékesítési jelentések, tervek, riportok készítése
  • Aktív siteok adatainak naprakészen tartása
  • Új ügyfelek kutatása, belföldi és külföldi kampánylisták készítése
  • Ügyfélmegkeresések feldolgozásában és megválaszolásában való részvétel
  • Hátralékkezelés és kintlévőségek kezelésének támogatása
  • CRM rendszerek fejlesztése, működtetése és adatok naprakészen tartása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség gazdasági, pénzügyi, vagy műszaki területen
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Legalább 1 év releváns munkatapasztalat
  • Magabiztos Excel használata
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Proaktív, lendületes személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Értékesítési folyamatok ismerete
  • Ajánlatkészítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Támogató, barátságos kollégák
  • Fiatal vezető és csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkavállalói jólét támogatása: rendszeres irodai masszázs, palacsinta-, jégkrém- és gyümölcsnapok
  • Feltöltődési lehetőségek a játékszobában: csocsó, pingpong, darts

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

Az Anteus a beléptetőrendszerek specialistája. 1998 óta fejlesztünk, gyártunk, forgalmazunk és telepítünk beléptető eszközöket és rendszereket. A beléptetés és rendszerszervezés területén átfogó szolgáltatást nyújtunk és kiforrott, sokadik generációs termékeket kínálunk. Referenciáink között megtalálható uszoda, fürdő, strand, sportcentrum, stadion, vidámpark, katonai létesítmény, bank, börtön, irodaház és parkolóház is.

Ha úgy érzed, hogy ez a pozíció illik hozzád, és szeretnél csatlakozni egy fiatal tagokból álló, lendületes csapathoz, akkor várjuk jelentkezésedet! Kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével.