Feladatok

  • Az értékesítési folyamat támogatása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Kedvezményrendszerek, árképzés kezelése
  • Hatékonyságelemzés
  • Piackutatás, versenytársak nyomon követése
  • Riportok készítése menedzsment részére

Elvárások

  • Felsőfokú alapképzés (kereskedelem, marketing, menedzsment, közgazdasági szakok egyikén)
  • Magabiztos angol középfokú nyelvtudás írásban és szóban
  • Gyakorlott MS Office használat, legfőképpen Excel és adatbáziskezelés
  • Önálló, megbízható, határozott személyiség
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság, dinamizmus, proaktivitás
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Adatbáziskezelés
  • Online platformokban való jártasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Teljes munkaidő, bejelentett főállású munkaviszony
  • Szakmán belüli fejlődési lehetőség egy fiatalos, támogató csapat tagjaként
  • Részleges home-office lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség
  • Jól felszerelt, inspiráló munkahely nemzetközi környezetben
  • Emberközpontú vállalati kultúra, ahol a munka és a magánélet egyensúlyát értékeljük

Céginformáció

Eleged van a monotonitásból? Munkádban az ügyfélelégedettség és a precizitás az első? Akkor nálunk a helyed! Cégünk a csomagküldés szervezés terén piacvezető szerepet tölt be Magyarországon és a régióban. Csapatban dolgozunk, de tiszteljük és támogatjuk az egyéni ambíciókat is. Csatlakozz lendületes csapatunkhoz és valósítsuk meg együtt céljainkat!

Jelentkezéseket magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz kíséretében, a nettó fizetési igény megjelölésével várunk.
Köszönjük !