Feladatok

A ERP manager felelős a sERPa szoftvert bármilyen módon érintő üzleti folyamatok hatékony tervezéséért, végrehajtásáért és felügyeletéért a vállalatnál. Ő irányítja és koordinálja a vállalat hatékony üzleti folyamatainak ERP-rendszerben történő leképezését, biztosítva, hogy az új rendszer összhangban legyen az üzleti célokkal és folyamatokkal. Feladata emellett a vállalati folyamatok elemzése és javítása a hatékonyság növelése érdekében, valamint a fejlesztések támogatása.

  • Az üzleti folyamatok és rendszerek elemzése és dokumentálása, folyamatleírások készítése
  • sERPa, POWER BI és ezekhez kapcsolódó webshop rendszerek átfogó ismerete, riportok készítése
  • Az ERP funkciók tervezése, és bevezetése, aktív kapcsolattartás a külső fejlesztőkkel
  • Kapcsolattartás a belső érintettekkel, mint például a vezetőség, IT csapat
  • Programkezelési tanácsadás, oktatás, segítségnyújtás felmerülő hibákra
  • Szoftver bevezetési feladatokban való részvétel, tesztelés kulcs felhasználókkal, oktatás és támogatás biztosítása az alkalmazottaknak az új folyamatok és rendszerek használatához
  • Az ERP rendszer (sERPa) karbantartása és optimalizálása, projektek koordinálása

Elvárások

  • 2+ év releváns ERP rendszerben való jártasság
  • Gazdasági, pénzügyi vagy informatikai szakirányú végzettség
  • Magas szintű technikai és informatikai ismeretek, különösen ERP rendszerek terén
  • MS Office magabiztos felhasználói tudás
  • Kiváló projektmenedzsment képesség
  • Kiváló problémaelemző- és megoldó készség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség a változó környezethez
  • Jó szervezőkészség és időmenedzsment, delegálás és számonkérés
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Gazdaságtudományok terén szerzett főiskolai vagy egyetemi szintű végzettség
  • Logisztikai folyamatok alapos ismerete, webfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Adatbáziskezelési ismeretek (SQL)
  • Projektszervezetben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

Egy együttműködő, dinamikus csapat részévé válhatsz, szerethető munkahelyi légkörben. Hosszú távon számítunk kollégáinkra, segítjük a fejlődésben folyamatos szakmai képzésekkel, workshopokkal.  A születésnapodon hagyunk ünnepelni szeretteid körében, születésnapi extra szabadsággal.
Téged keresünk erre az izgalmas pozícióra, ha nemcsak támogatnád cégünk további fejlődését, de lelkes motorja is lennél!

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A WhiskyNet Kft. egy 2007-ben alapított családi vállalkozás, amely néhány év leforgása alatt a prémium párlatok hazai piacának egyik piacvezetőjévé nőtte ki magát. A cég története elválaszthatatlanul összefonódik a hazai minőségi párlatok, a kulturált és értő italfogyasztás iránti igény hazai elterjesztésével, népszerűsítésével.

Küldd el friss, fényképes önéletrajzodat bérigényed megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva. Külön örülünk, ha egy rövid motivációs levélben leírod, miért dolgoznál nálunk szívesen, milyen erősségeidre számíthatunk.