XI. kerületi központunkba keressük új kollégánkat ERP Kontroller pozícióba.

ERP Kontroller

Az Arriva Csoport egy amerikai tulajdonú, 10 európai országban személyszállítási szolgáltatásokat nyújtó vállalatcsoport. A Csoport tagjaként az ArrivaBus Kft. idén 26 éves, több, mint 1500 alkalmazottat foglalkoztat és stabil piaci hátterével, 3 budapesti telephelyével a közösségi közlekedési szektor meghatározó szereplője.

Feladatok

  • Vállalatirányítási rendszer anyag- és cikktörzs adatbázisának teljeskörű kezelése
  • Vállalati anyag- és cikktörzs új ill. meglévő cikkszám igényeinek áttekintése, kezelése
  • Anyag- és cikktörzsben lévő cikkszámok duplikációjának eliminálása és tisztítása
  • Telephelyeken előforduló alkatrészek, rezsi anyagok beazonosítása és standardizálás növelése
  • Anyagtörzs ismeretének elsajátítása és karbantartása
  • Ár listák kezelése, frissítése, karbantartása
  • Vállalaton belüli jelentések készítése
  • Adatváltoztatások kezelése műszaki/logisztikai/pénzügyi változások esetén
  • Effektív ERP folyamatok fenntartása érdekében az anyagtörzs karbantartásával kapcsolatos rugalmas és minőségi vállalati folyamatok kezelése
  • ERP rendszerből történő riportok készítése
  • Közeli kapcsolattartás az egyes részlegek képviselőivel

Elvárások

  • Analitikai készségek, rugalmasság, proaktivitás, problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való együttműködési képesség
  • Precíz munkavégzés, erős adminisztratív készségekkel
  • Kommunikatív személyiség, jó prezentációs képeségekkel
  • ERP tapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • MS Excel magabiztos használata
  • ERP folyamatok ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • ERP rendszerben való jártasság és jelentős rendszerismeret leginkább műszak és logisztika terén
  • Oracle JD Edwards ERP rendszer ismerete
  • Közgazdaságtan, műszaki vagy informatikai területen szerzett diploma

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Stabil munkahely válságtűrő gazdasági ágazatban

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Jelentkezésed során kérjük, küldd el nekünk magyar nyelvű, szakmai önéletrajzod PDF formátumban, fájlnévként a nevedet használva.
Cégnév: ArrivaBus Kft.