Feladatok

  • Mobil elektromos eszközök ( kábelek, elosztó szekrények, lámpák.. stb )tesztelése javítása, javítás utáni ellenőrzések tesztelése a telephelyen, távoli helyszínen, valamint a teszteredmények szofteveres adatbázisban történő rögzítése.
  • Felettesek tájékoztatása az eszköz(ök) esetleges javításával, alkatrészek cseréjével kapcsolatban.
  • Ellenőrzi és biztosítja a visszaküldött elektronikus berendezések kiváló működő képes állapotban érkeznek vissza, valamint minden sérülést azonnal jelezni.
  • Diagnózis elvégzése és a meghibásodott elektronikus egységek, javítása vagy cseréje.
  • Rendszeres Ellenőrzések alkalmazása annak érdekében, hogy minden vizsgálati és üzemi berendezés optimális működési állapotban legyen, és hogy a biztonsági karbantartási rendszerek naprakészek és aktuálisak legyenek.

Elvárások

  • Erősáramú villanyszerelő végzettség
  • Érintésvédelmi felülvizsgálói engedély

Előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

A filmiparban nagy nemzetközi ismertségnek örvendő cég. Kiszámítható munkaidő, stabil fizetés hivatalos bejelentéssel.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Részletes szakmai önéletrajzzal.

Cégnév: ARRI Rental Deutschland GmbH Magyarországi Fióktelep