Feladatok

  • hagyományos és megújuló energiaforrásokat felhasználó erőművek hálózati csatlakozásának komplett tervezése
  • energetikai tervezés: elsősorban kis- és középfeszültségű távvezetékek és földkábeles összeköttetések létesítése és átalakításának tervezése, engedélyeztetése
  • az energetikai tervezéshez kapcsolódó műszaki fejlesztési, szakértői és tanácsadási tevékenység
  • koncepciós, kiviteli és megvalósulási tervek készítése
  • tervezési projektek önálló irányítása, mérnöki támogatása
  • szoros együttműködés a kivitelező csapattal
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel, hatóságokkal, társ-tervezőkkel, kivitelezőkkel, alvállalkozókkal

Elvárások

  • felsőfokú villamosmérnök végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • AutoCAD és Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Kezdő mérnök kollégák jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent

  • E-Plan és további CAD szoftverek felhasználói ismerete
  • áramszolgáltatói tervezési feladatokban szerzett gyakorlat
  • nagyfeszültségű hálózatok tervezésében szerzett tapasztalat
  • engedélyezési folyamatokban szerzett tapasztalat
  • EN-VI, EN-ME, V kamarai jogosultságok
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • energikus, fiatal csapat, hosszútávú munkalehetőség stabil hátterű cégnél
  • változatos projektekben való részvétel
  • versenyképes fizetés
  • utazási támogatás

Céginformáció

A győri székhelyű NRG Services Kft. már több mint 12 éve van jelen az energetikai beruházások területén. Cégünk a hagyományos villamos tervezésen, engedélyeztetésen és kivitelezésén túl, az egyre inkább teret hódító alternatív energiák nap, víz, szél, biogáz hasznosítására szakosodott.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!

Cégnév: NRG SERVICES Kft.