Feladatok

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel a projekt teljes időtartama alatt.
  • Az alvállalkozói kapcsolatok kezelése, koordinálása és ellenőrzése.
  • A projekt pénzügyi irányítása, költségvetések készítése és betartása.
  • Műszaki tervezés és kivitelezés felügyelete.
  • Projektütemezés és -tervezés készítése, nyomon követése.
  • Minőségbiztosítási és biztonsági előírások betartatása.
  • Alternatív műszaki tartalmak kidolgozása, jóváhagyatása.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség (BSc vagy MSc).
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat épületvillamossági területen.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Önálló munkavégzésre való képesség és csapatszellem.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, AutoCAD).
  • Épületvillamossági kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság.
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Stabil pénzügyi háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőségek.
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Útiköltség támogatás
  • Munkaeszközök, telefon/laptop gépjármű stb.
  • Változatos projektek (jellemzően Budapest és Pest megye)
  • Barátságos és támogató munkakörnyezet.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk épületvillamossági tervezéssel és kivitelezéssel foglalkozik, jellemzően budapesti és Pest megyei nagyobb építőipari beruházásokon. Irodaházak, raktár- és gyártó csarnokok, hotelek, kórházak építésénél vállalunk erősáramú és gyengeáramú tervezést és kivitelezést, mint fővállalkozó.

Stabil hátterű magyar, családi tulajdonú cég vagyunk, mely 21 éve működik jelenlegi formájában.

Épületvillamossági projektmérnöki pozíció betöltése cégünk kivitelezési üzletágának bővítése miatt vált szükségessé.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és jelölje meg fizetési igényét.