Feladatok

  • Megszervezed és koordinálod a gépészek szakmai és operatív feladatait, amelyek: Operaház, Eiffel Műhelyház és Erkel Színház épületgépészeti rendszereinek üzemeltetése, karbantartási munkák felügyelete
  • A munkaidő kihasználtság figyelembevételével elkészíted a gépészek heti munkaidő beosztását
  • Karbantartási tervet készítesz és felügyeled annak végrehajtását folyamatosan kapcsolatot tartva a kollégákkal, karbantartó partnerekkel
  • Javaslatot teszel az épületgépész rendszerek fejlesztésére, a beszerzések műszaki tartalmait összeállítod
  • Az épületautomatikai rendszereket megismered és biztosítod működtetésüket
  • Szakmailag ellenőrzöd a külsős vállalkozók által végzett javítási munkákat
  • A próba és előadásrendhez igazodva folyamatosan felügyeled az épületgépészeti berendezések műszaki állapotát, gondoskodsz a folyamatos optimális működésről, karbantartásról, üzemkészségről, megszervezed és közreműködsz az időszakos vizsgálatokon
  • Gondoskodsz az előadásoknál a színpadon igényelt gépészeti megoldásokhoz szükséges eszközök, anyagok, alkatrészek beszerzéséről, a szükséges kiépítések lebonyolításáról (pl. mobil vízhálózat – esőztető esetén)

Elvárások

  • Előny, ha mérnök végzettséged van, ezen belül gépészmérnök vagy gépész üzemmérnök
  • Van már 3-5 év épületgépészeti rendszerek, épületek üzemeltetésben szerzett tapasztalatod
  • Rugalmas vagy a munkavégzés helyét illetően (Bp-en belül az OPERA épületeiben)
  • Jól és szívesen kommunikálsz egy szervezetben bármilyen irányba
  • Vannak elképzeléseid egy jól működő gépész csapatról és ezt agilisen véghez is tudod vinni
  • Ha van vezetőként szerzett tapasztalatod az előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • B kategóriás jogosítványod van

Amit kínálunk

  • Az OPERA munkavállalója leszel;
  • Az ország első számú kulturális intézményében, különleges színházi épületekben, kulturált környezetben és támogató csapatban dolgozhatsz;
  • Bejelentett munka, stabil munkáltatói háttér;
  • A havi béren felül juttatási csomaggal is díjazzuk munkádat;

A ’Jelentkezem’ gombra kattintás után kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.

Cégnév: MAGYAR ÁLLAMI OPERAHÁZ