Feladatok

  • Tervezőirodákkal kapcsolattartás
  • Műszaki megoldások kidolgozása tervezőknek, kivitelezőknek
  • Gépész-, statikus- és építésztervezőkkel kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Angol nyelvtudás, írásban és szóban aktív nyelvismeret
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány, erkölcsi bizonyítvány
  • Teljesítmény orientáltság
  • Határozott és stressztűrő személyiség
  • Önálló munkavégzés, priorizáló képeség
  • Munkafolyamatok tervezése, értékesítés támogatás
  • Szoftver használat
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent

  • Építőipari, tervezői vagy kivitelezői tapasztalat
  • Rögzítéstechnikai szakági ismeret
  • Tervezőirodai kapcsolatok
  • Készség és nyitottság tanulásra

Amit kínálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezet, színvonalas háttér
  • Minőségi termék paletta
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • Jó hangulatú, eredményorientált csapat
  • Önálló kreatív feladatok
  • Magas minőségű, prémium termékek képviselete
  • Céges autó, laptop, telefon

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk legfontosabb és központi jelentőségű vállalati területe a rögzítési rendszerek. Vállalatunk e területen kimagasló szakértelemmel rendelkezik. Több mint 14 000 termékünknek köszönhetően bármilyen rögzítési problémára rendelkezünk megoldással. Vállalati területünk erőssége abban mutatkozik meg, hogy széles termékválasztékból minden ügyfelünknek a neki megfelelő, műszaki szempontból tökéletes terméket kínáljuk, legyen szó szakiparosokról, barkácsolókról, vagy szakkereskedő partnerekről. Az új termékek fejlesztésének területén szerzett kimagasló szakértelmünket az 1000 dolgozóra eső 13,2 szabadalom-bejelentés is híven tükrözi.

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével.
Cégnév: Fischer Engineering-Service GmbH