Adatközpont- és épület technológiával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÜLETGÉPÉSZ TERVEZŐ MÉRNÖK

Ha szeretsz a technológiai innováció élvonalában dolgozni, akkor nálunk a helyed! Nálunk lehetőséged nyílik arra, hogy egy dinamikusan fejlődő, csúcstechnológiával foglalkozó vállalatnál használd ki marketing tudásod és alkotóképességed.

Mit ajánlunk a szakértelmedért cserébe?

  • Vállalati bónuszrendszer (vállalati, egyéni, üzletszerzési és teljesítmény alapú bónuszok)
  • Élet-és balesetbiztosítás a harmadik hónap letelte után
  • Jó minőségű munkaeszközök, telefon (korlátlan adatforgalom és hívás EU-n belül), laptop
  • Éves szakmai képzési rendszerben való részvétel
  • Dolgozói kedvezmények partnercégeinknél 10-25% kedvezményig (vásárlás, szállásfoglalás és egészségügyi szolgáltatóknál)
  • „Számíthatsz Ránk” program ingyenes szakértői tanácsadás jogi, pénzügyi és pszichológiai területen
  • AYCM partnerei vagyunk
  • Irodai masszázs
  • Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények
  • Modern, kellemes munkakörnyezet

Milyen feladatok várnak rád nálunk?

  • Elsősorban légtechnikai és hűtési rendszerek, másodsorban egyéb gépészeti rendszerek (fűtés, víz, gáz, csatorna, stb.) tervezése (AutoCAD és Revit rendszerekben).
  • Értékesítési ajánlatokhoz szakmai specifikáció összeállítása.
  • Meglévő rendszerek felülvizsgálata, auditálása.
  • Közreműködés a kivitelezési és üzemeltetési ajánlatok szakmai tartalmának és az árajánlathoz szükséges árkalkuláció elkészítésében.
  • A projekt-előkészítés keretében az erőforrás igények megtervezése, a helyszíni bejárás elvégzése, jegyzőkönyvezésében való közreműködés.
  • Az üzemeltetés tartamát és kereteit rögzítő szerződéses kötelezettségek figyelemmel kísérése, a kötelezettségek teljesítését veszélyeztető események jelzése a gépterem és egyéb gépészeti rendszerek üzemeltetési vezető felé a szerződéses kockázatok csökkentése érdekében.
  • Egy-egy projekt üzemeltetési időszakában szerzett tapasztalatok gyűjtése, rendszerezése, a tudásmenedzsment rendszerbe töltése.
  • Kisebb méretű projektek lebonyolítása

Te is igazi H1-es vagy, ha

  • Minimum 2 éves, épületgépészeti tervező tapasztalattal rendelkezel
  • Tervező irodában szerzett tapasztalat előny
  • Felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettséged van
  • Ismered a különböző légtechnikai és hűtéstechnológiai megoldásokat
  • Van tapasztalatod Revit használatában (nem előny, hanem feltétel)

Munkavégzés helye:

  • 1117 Budapest, Budafoki út 62.

Ne habozz! Küldd el jelentkezésed a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva és csatlakozz hozzánk!

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY