Feladatok

- Épületgépészeti rendszerek telepítése, karbantartása és javítása
- Fűtési, szellőztetés szerelése és szervizelése
- Vízvezeték- és csatornarendszerek kiépítése, javítása
- Műszaki dokumentációk kezelése, adminisztráció

Elvárások

- Épületgépészeti szakirányú végzettség, vagy igazolt 5 éves munkaviszony szakmán belül
- Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
- Precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

- Saját autó
- Saját szerszám
- Épületgépészeti szakirányú végzettség
- B kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú, stabil munkahely
- Modern eszközök és technológiák használata
- Szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

Cégalapítás dátuma: 2003.12.15.
Főtevékenység: Épületgépészeti szerelések
Bosch Thermotechnika márkaszerviz
Cégnév: FÖLDI MŰVEK Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság