Feladatok

Épületgépész projektmérnökként az alábbi feladatokban számítunk rád:
  • A generálkivitelezési projekt során te irányíthatod az épület komplett gépészetének a kialakítását az építész projektcsapattal együttműködve.
  • A munkád az előkészítéssel kezdődik: miután elnyertük a projektet, a te dolgod lesz felkutatni és megkeresni az alvállalkozókat és a beszállítókat, és az árajánlatok beérkezését követően részt venni az ártárgyalásokon, támogatni a megállapodás létrejöttét.
  • A megkötött alvállalkozói és beszállítói szerződések és a teljesítések alapján te fogod kezelni a projekt épületgépészeti költségvetését.
  • Te hangolod össze az alvállalkozóink munkáját, és felügyeled az ütemtervnek megfelelő haladást a gépészeti rendszerek tekintetében.
  • Ha műszaki problémát tapasztalsz, tőled várjuk a javaslatot azok kezelésére és megoldására. Természetesen ezekben számíthatsz a felettesed szakmai támogatására is.
  • Miután a helyszíni ellenőrzések alkalmával megbizonyosodtál arról, hogy a megfelelő minőségben lettek elvégezve a feladatok, a kapcsolódó adminisztráció kezelése is hozzád fog tartozni, valamint a projekt végén az átadási dokumentációt is te készíted majd elő.

Elvárások

Jelentkezz hozzánk, ha az alábbiakban magadra ismersz:
  • Rendelkezel gépészmérnöki végzettséggel,
  • Szereztél már néhány év munkatapasztalatot hasonló munkakörben, és vezetted már le önállóan kivitelezési projekt épületgépészeti részét,
  • Magabiztosan kezeled a Microsoft Office és AutoCad programokat,
  • Van B kategóriás jogosítványod és vezetési tapasztalatod,
  • Jó szervező vagy, és élvezed, ha önállóan végezheted a munkádat,
  • Könnyen szót értesz másokkal, és szívesen oldod meg az építkezésen felmerülő napi problémákat, kérdéseket.

Előnyt jelent

Mindezek mellett örülünk annak, ha:
  • Van épületgépészeti területen Felelős Műszaki Vezetői jogosultságod, vagy a szakmai tapasztalataid alapján bármikor ki tudod váltani,
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul, és nem okoz gondot, ha egy üzleti tárgyaláson ezt a nyelvet kell használnod.

Amit kínálunk

Ezért érdemes hozzánk jelentkezned:

  • Juttatási csomagunk az alapbéren felül Cafeteriát, kockázati baleset- és életbiztosítást, valamint évi 3 extra szabadnapot tartalmaz, hogy a feltöltődésre is jusson időd.
  • Mi hosszú távon gondolkodunk: stabil csapatot építünk, akikre bátran támaszkodhatunk a jövőbeli projektjeink kapcsán is. Nálunk nem kell aggódnod a jövőd miatt.
  • A munkádhoz minden szükséges eszközt biztosítunk: laptopot, valamint mobiltelefont korlátlan használattal és mobilinternettel, ami magáncélra is alkalmazható.
  • Szakmailag izgalmas feladatokon fogsz dolgozni változatos projekteken, itt folyamatosan tanulhatsz, mindig találkozhatsz új kihívásokkal.
  • Ha van Mérnöki Kamarai jogosultságod, az azzal kapcsolatos összes költséget (éves kamarai díj, továbbképzések díjai) átvállaljuk tőled, vagy szükség esetén támogatunk a jogosultság megszerzésében.
  • Összetartó, családias közösségünkben garantált a jó hangulat még a nehéz időszakokban is. Csapatként segítjük és támogatjuk egymást.
  • Projektjeink zöme Debrecen városában vagy annak közvetlen közelében található, így nem kell folyamatosan úton lenned a munkád miatt.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Rólunk:
A HUNÉP Zrt. az építőipar meghatározó szereplője a Kelet-Magyarországi régióban. Generálkivitelezőként komplett nagyberuházásokat valósítunk meg magasépítési területen.

Referenciáink között olyan ismert és ikonikus épületeket tudhatunk Debrecen városában, amilyen például a Nagyerdei Stadion, a Nemzetközi Iskola, az Aquaticum Strandfürdő és a Járásbíróság épülete, de műemléki épületek felújításával is foglalkozunk, például a Csokonai Színház rekonstrukciója.

Szerelőipari csapatunk tagjaként te is aktív részese lehetsz ezeknek a beruházásoknak: munkádat egy jól szervezett, támogató közegben végezheted. Cégünk a jelenlegi gazdasági helyzetben is stabil lábakon áll, így nálunk nem kell aggódnod a jövőd miatt.