Feladatok

  •  Mappastruktúra kezelése
  •  Árajánlat készítése, beérkezett ajánlatok kezelése
  •  Folyamatos kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal
  •  Gépész ajánlati anyagok elkészítése
  •  Ajánlatok készítése családi ház és ipari csarnok kialakításra is
  •  Folyamatos egyeztetés az építésvezetővel
  •  TERC költségvetési szoftverben normaidők kikeresése

Elvárások

  •  Legalább középfokú végzettség (érettségi)
  •  2-3 éves tapasztalat költségvetések készítésben
  •  Gépészeti tapasztalat
  •  Magas szintű Excel tudás, Google workspace ismerete
  •  TERC költségvetési szoftver ismerete előny
  •  Alapos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Angol vagy német társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  •   Versenyképes fizetés
  •   Azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség
  •  Cégen belüli fejlődés, előrelépési lehetőség
  •  Stabil háttér
  •  Megbízható, lojális csapat
  •  Elismerés és megbecsülés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk Győr-i érdekeltségű, több mint 20 éve működő épületgépészeti vállalkozás.
Ha szeretsz csapatban dolgozni, kiváló szakembernek tartod magad és jól terhelhető vagy, akkor ez a hirdetés neked szól.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát!