Feladatok

Irodai munkára megbízható árajánlat készítőt, műszaki előkészítőt keresünk épületgépész területen:

  • épületgépészeti kivitelezési és karbantartási munkák árazására, előkészítésére;
  • műszaki és beszállítói alternatívák kidolgozására;
  • megrendelőkkel történő kapcsolattartásra;
  • árkalkulációk készítésére;
  • anyagrendelések kezelésére;
  • futó projektek irodai háttértámogatására.

Elvárások

  • Legalább technikusi végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Legalább 3 éves árajánlat készítési, építőipar/épületgépészet területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Általános számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • Autocad program ismerete
  • Építőipari költségvetés-készítő program ismerete (pl. Terc King)
  • Kivitelezésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Pozícióhoz kapcsolódó egyéb végzettségek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási hozzájárulás
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Igény esetén a lakhatás megoldott

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk több mint 23 éve van jelen a hazai építőiparban. Fő profilunk az épületgépészet, de generálkivitelezésben is otthon vagyunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: HUNGAROMONT KFT