Feladatok

  • Árajánlatok készítése
  • Projektekben való aktív részvétel, azok nyomon követése
  • Légtechnikai üzletág koordinálása (Telepítési munkák, B2B kapcsolatok, B2C megrendelések)

Elvárások

  • mimimum szakirányú középiskolai – technikusi végzettség, vagy legalább 10év szakirányú munkatapasztalat a légtehnikai területen
  • ipari és háztartási ventilátorok, légkezelők, hővisszanyerős-szellőztető rendszerek ismerete
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Működő kapcsolatrendszer a magyar légtechnikai, épületgépészeti piacon
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés,
  • teljesítmény ill. forgalom utáni jutalék,
  • cafeteria,
  • fejlődési lehetőség,
  • jó munkahelyi légkör,
  • céges autó

Céginformáció

Három európai ventilátor gyártó (ipari, nagykonyhai, háztartási területek) és egy szintén európai hővisszanyerős szellőztető rendszereket gyártó cég kizárólagos magyarországi képviseletével rendelkező, több mint 25 éve működő, viszonteladói értékesítéssel és kivitelezéssel is foglalkozó budapesti (XXI.kerületi) cég légtechnikai projekt menedzsert keres. Csapatunkba várunk egy épületgépészeti, légtechnikai területen gyakorlattal rendelkező, önálló munkavégzésre képes szakembert.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: MULTIKOMPLEX Budapest Kft.