Feladatok

Jelenleg több épületgépész kollegát keresünk, az alábbi feladatokra:
  • Folyadékhűtők, hőszivattyúk, IT hűtési rendszerek, légkezelők, fan-coilok értékesítése során ajánlatok készítése, tervezők támogatása, illetve szerviz ügyek kezelése.
  • Beérkezett ajánlatkérések feldolgozása, ajánlatadás, azok követése.
  • Termékek műszaki kiválasztása, terméktámogatás tervezők és kivitelezők felé.
  • Eladott berendezések utóéletének követése, karbantartási szerződések kiküldése, azok megkötése
  • Igény esetén a hibás gépnél helyszíni ügyintézés, vezérlési, programozási feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás kereskedelmi partnerekkel, gyártókkal

Elvárások

  • Felsőfokú épületgépész, energetikai- vagy gépészmérnöki végzettség
  • Hasonló területen, ideális esetben nagygépes klímaberendezések területén szerzett szervizmérnöki/ mérnök üzletkötői/ ajánlatadó mérnöki tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, (Microsoft Office, kiválasztó szoftverek, Auto-Cad)
  • Határozott, ambiciózus személyiség és jó kommunikációs készség.
  • Angol nyelv ismerete (társalgási szintű)

Előnyt jelent

  • Épületgépész tervezői és kivitelezői kapcsolatrendszer
  • Dixell és Carel klímavezérlés ismerete
  • Olasz nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelemcsomag,
  • Középkategóriás gépkocsi magánhasználattal (adott keretből szabadon választható)
  • Mobiltelefon, laptop,
  • Hibrid munkavégezés: Budapest III. kerület és heti 3 nap home office lehetőség (szabadon választva)
  • Képzések bel- és külföldön,
  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség,
  • Minőségi és prémium termékek márkaképviselete,
  • Jó hangulatú csapat és kiváló munkaköri feltételek

Céginformáció

Az UNIÓ KLÍMA Kft. 20 éves múltra tekint vissza az épületgépészet szakterületén. Klíma és légtechnikai berendezések forgalmazásával foglalkozunk, illetve ezekkel kapcsolatos tervezési, kivitelezési, karbantartási és szerviz feladatok végrehajtásában nyújtunk hatékony támogatást.
További információért és karrierlehetőségért látogasson el weboldalunkra: www.unioklima.hu

Amennyiben érdekli a lehetőség, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Cégnév: UNIÓ KLÍMA Kft.