Feladatok

  • Közreműködés elsősorban nagyléptékű (több 10 000 négyzetméteres) projektek lebonyolítói, szakági műszaki ellenőri és építésvezetői (construction management) feladataiban:
    • Előkészítés
      • koncepció, tervezési program szakági részeinek elkészítése,
      • tervek ellenőrzése, észrevételezése a program, költség- és időkeret alapján.
    • Megvalósítás
      • helyszíni műszaki ellenőrzés
      • változásmenedzsment (változáskövetés, pótmunka elbírálás),
      • ütemterv ellenőrzése, követése
      • szakági kivitelezőkkel való kapcsolattartás, kooperációkon való részvétel

  • A szakági projektvezetőt az Óbuda Group biztosítja, a feladat kiosztása és munkavégzés a projektvezető utasításai szerint

Elvárások

  • szakági műszaki ellenőrzéshez szükséges jogosultság (ME-G)
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • hibalistázó szoftver és kollaborációs platformok használatában szerzett tapasztalat legalább készség szinten
  • aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • hasonló nagyobb léptékű ipari beruházásokban, nemzetközi projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • határozott idejű szerződést 2025.12.31-ig
  • professzionális mérnöki környezetet
  • az Óbuda gépész-villamos irodájának szakmai tudástárát (nem maradsz egyedül a kérdésekkel, kihívásokkal)
  • komplex, felelősségteljes munkát
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • versenyképes fizetést
  • év végi bónuszt
  • béren kívüli juttatásokat
    • cafeteria
    • magánegészségügyi szolgáltatás (éves szűrővizsgálatokkal)
  • vállalati rendezvényeket, csapatépítő programokat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Óbuda Group Magyarország egyik piacvezető tervező, mérnöki szolgáltató, projektmenedzsment vállalata. Cégünk több mint 1000 sikeres ingatlanfejlesztési, építési projektben működött közre hazai  és nemzetközi piacon. Számos nagy projekt előkészítését és végrehajtását nyertük el a kelet-magyarországi régióban, melynek eredményeképpen 2022-ben létrehoztunk debreceni központtal helyi irodánkat.

A "jelentkezem" gombra kattintást követően várjuk az önéletrajzokat!
Cégnév: Óbuda-Újlak Zrt. Kft.