Feladatok

  • Oracle szoftver használata a munkák nyomon követesére és azok dokumentálására.
  • Géppark felújítási munkálatok elvégzése és a megfelelő műszaki állapot fenntartása.
  • Megelőző és előrejelző karbantartási munkálatok elvégzése.
  • Műszaki hibák, eltérések jelentése a vezető felé, javító munkálatra való javaslattétel.
  • Géphibák, gépállások megszüntetése.
  • Géphibák okainak feltárása és azok megszüntetésében való proaktivitás.
  • Egyéb berendezések működésének fenntartása.
  • Munkavédelmi szabályok betartása.
  • Felmerülő anyagigény továbbítása a vezető felé.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (épületgépész, villanyszerelő, elektrikus, automatizálási technikus.
  • Karbantartási területen szerzett minimum 2 év tapasztalat (autóiparban szerzett tapasztalat előny).
  • Hidraulika és pneumatika ismeret.
  • Műszaki rajz, kapcsolási rajz olvasásának ismerete.
  • Villamos végzettség esetén kapcsolószekrény alkatrészeinek ismerete.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • TPM ismeret
  • Hűtő- és klímaberendezések szerelésében való jártasság.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Outlook, Word, Excel)

Amit kínálunk

  • Jó hangulatú, együttműködő vezetőség és kollégák.
  • Újonnan induló (elektromos) autóipari elektronikát gyártó cég adta fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes fizetés, attraktív béren kívüli juttatások.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!