Feladatok

  • Létesítményekben épületgépészeti rendszerek karbantartása
  • A hibák gyors és szakszerű elhárítása
  • A berendezések karbantartása és a folytonos rendelkezésre állás biztosítása
  • Munkabiztonsági előírások betartása, dokumentáció kezelése
  • Együttműködés az üzemeltetési vezetővel

Elvárások

  • Legalább 1-2 év karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Épületgépésztechnikusi végzettség vagy víz-és gázhálózatszerelő/ központifűtés szerelő képesítés
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Energikus, barátságos csapat
  • Szakmai fejlődést inspiráló környezet
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

Céginformáció

A RAW Facility Management Kft. bővülő csapatába keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba: Épületgépész karbantartó

A jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Raw Facility Management Kft.