Feladatok

Építésvezetőnk felel a kivitelezési projektek helyszíni irányításáért a vonatkozó műszaki szabványoknak és a munkahelyi, munkavédelmi szabályoknak megfelelően. Végzi az adott napi feladattervben szereplő tevékenység(ek), feladat(ok) kiosztását, ellátását és ellenőrzését az elvárt minőségi normák biztosítása mellett.
Célunk a minőségi, problémamentes kivitelezések lebonyolítása a határidők betartása mellett. Ezért a legfontosabb követelmény az építésvezetővel szemben a szakma alapos ismerete, jó szervezőkészség, határozottság és csapatszellem.

Feladatok

  • Kivitelezések önálló irányítása
  • Alkalmazottak és alvállalkozók koordinálása
  • Minőség-ellenőrzés
  • Kiemelt kommunikációs képesség
  • Kiváló szervezői készség, precizitás, szakmai igényesség
  • Elszámolások, felmérések elkészítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal

Elvárások

  • Minimum 5 év épületgépészeti kivitelezési gyakorlat
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat
  • Excel, word felhasználói szintű ismeretek
  • “B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Céges telefon, laptop
  • Céges autó

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk Győr-i érdekeltségű, több mint 20 éve működő épületgépészeti vállalkozás.
Ha szeretsz csapatban dolgozni, jól szervezed a napi munkát, tudsz embereket irányítani, akkor ez a hirdetés neked szól.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát!