Feladatok

  • Építőipari generál-kivitelezés, és ingatlan felújítás során felmerülő épületgépészeti munkák szerződés szerinti elvégeztetése;
  • A kivitelező csapat, illetve alvállalkozói létszám szakmai felügyelete, napi munkájuk szervezése, irányítása, értékelése;
  • Tervek szerinti folyamatos munkavégzés biztosítása a kivitelezéseken, a kivitelezés folyamatos ellenőrzése.
  • Tervek folyamatos egyeztetése társszakágakkal;
  • Anyagrendelések egyeztetése az építésvezetővel;
  • Felmérések, teljesítés igazolások elkészítése;
  • Vállalkozók és szállítók versenyeztetése, ártükör készítése, vállalkozási és szállítási szerződések előkészítése
  • Beszámoló készítése a munka előre haladásáról
  • E-építési napló vezetése

Elvárások

  • Szakirányú iskolai végzettség;
  • 1-3 év szakmai tapasztalat;
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt, szervező és együttműködő képesség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (AutoCad, Ms Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Eredményekben gondolkodás;
  • Megbízható csapatjátékos;
  • Műszaki területen fejlődésre és tanulásra való hajlandóság

Előnyt jelent

  • Precizitás, etikus hozzáállás, eredményekben gondolkodás és a jó munkabírás.
  • Kivitelezési tapasztalat, építőipari szakmai gyakorlat, felsőfokú végzettség előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége, változatos feladatok
  • 1 műszakos munkarend

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A DOMI 87 Építőipari és Épületgépészeti Kft. több mint 35 éve áll a megrendelők szolgálatában. A cég fő tevékenységi köre: építőipari generálkivitelezés, építőipari szakipari munkák elvégzése, épületgépészeti rendszerek kivitelezése, épületfelügyelet és üzemeltetés. A munkatársak képzésére és fejlődésére figyelmet fordítunk. Jelenleg az eredményesség növelése a célunk a jelenlegi piaci pozíció megtartása, óvatos bővítése mellett.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Domi 87 Építőipari és Épületgépészeti Kft.