Feladatok

  • Ipari épületgépészet kivitelezési, üzemeltetési és karbantartási feladatok önálló ellátása
  • A gyárépület gépészeti rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása, javítása, hibaelhárítás
  • Elvégzett karbantartások, javítások, kiépítések, hibaelhárítások dokumentálása, munkalapok vezetése
  • Anyagbeszerzés megtervezése
  • Költség- és energiatakarékos munkavégzés megvalósítása és ellenőrzése
  • 3-5 fős csapat helyszíni irányítása, napi feladattervben szereplő tevékenység(ek), feladat(ok) kiosztása, ellátása és ellenőrzése - minőségi, problémamentes kivitelezések lebonyolítása a határidők betartása mellett.
  • Kiemelt kommunikációs képesség
  • Kiváló szervezői készség, precizitás, szakmai igényesség
  • Elszámolások, felmérések elkészítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel

Elvárások

  • Minimum 5 év épületgépészeti kivitelezési gyakorlat
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat
  • Excel, word felhasználói szintű ismeretek
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Fejlődési lehetőség

Céginformáció

Cégünk több mint 20 éve működő épületgépészeti vállalkozás.
Ha szeretsz csapatban dolgozni, jól szervezed a napi munkát, tudsz embereket irányítani, akkor ez a hirdetés neked szól.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzodat!