Feladatok

  • vasútvonalak és állomások átépítésének, korszerűsítésének tervezése,
  • új és felújítandó vasúti pályák és kapcsolódó utak önálló tervezése,
  • vasúti fejlesztési tanulmányok és koncepciók kidolgozása,
  • vasútvonalak, állomások pályahálózatának felújítása, parkolók, utak, útátjárók, kerékpárút átjárók engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése, állomási előterek, rakterületek és P+R parkolók tervezése,
  • kivitelezési pályázati kiírások készítése, előkészítése,
  • együttműködés a kapcsolódó tervezési szakágakkal.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – építőmérnöki, azon belül közlekedésépítő mérnöki diploma,
  • legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • CAD alapú tervező és rajzoló szoftverek felhasználói szintű ismerete,
  • precizitás, terhelhetőség, projektszemlélet,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség, felelősségteljes munkavégzés, csapatszellem.

Előnyt jelent

  • szakterülethez tartozó mérnök kamarai tagság, kamarai tervezői jogosultság,
  • jártasság vonalas létesítmények tervezésére szolgáló szoftverek kezelésében (AutoCad Civil 3D, Bentley OpenRail, MX Road vagy MX Rail),
  • középfokú vagy felsőfokú nyelvvizsga,
  • kivitelezésben vagy lebonyolításban megszerzett gyakorlat,
  • szakmérnöki végzettség, gazdasági vagy jogi területen megszerzett másoddiploma,
  • engedélyezési és kiviteli tervek készítésében szerzett gyakorlat,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély.

Amit kínálunk

  • befogadó munkahelyi közösség,
  • hagyományos komplex tervezőiroda (legfontosabb szakágak helyben),
  • szakmai tapasztalatszerzés, továbbképzési lehetőségek,
  • lehetőség önálló feladatokra, projektekre,
  • SZÉP-kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint),
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint),
  • önkéntes nyugdíjpénztári támogatás,
  • önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás,
  • vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére, szabályozás szerint a családtagok részére is,
  • kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség munkavállalóink részére,
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség,
  • stabil megbízói háttér.

Céginformáció

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.