Feladatok

• szennyvízelvezető rendszerekhez kapcsolódó üzemeltetési, fenntartási, hibaelhárítási és beruházási feladatok szakmai koordinálása

• 10 fős csatornahálózati csoport közvetlen irányítása, napi tervszerű és hibaelhárítási feladatok koordinálása, munkabeosztás, készenléti rendszer szervezése

• újonnan épült csatornahálózatok csatornakamerás vizsgálatának koordinálása, felelős kiértékelése, meglévő hálózatok terv szerű ellenőrzésének koordinálása a Soproni Vízmű Zrt. teljes működési területén

• fenti feladatokhoz kapcsolódó műszaki jellegű adminisztrációs feladatok folyamatos elvégzése

Elvárások

• építőmérnök végzettség • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

• mélyépítési specializáció
• mélyépítő technikus képesítés
• vízellátás-csatornázás szakmérnöki vagy egyéb szakirányú képesítés
• hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

• teljes munkaidős, határozatlan időtartamra szóló, bejelentett munkaviszony
• rugalmas munkarend
• Széchenyi Pihenő Kártya juttatás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Társaságunk célja, hogy mind rövid, mind hosszú távon jó színvonalú szolgáltatást nyújthasson fogyasztói számára. Ennek érdekében cégprofilunkba beleillő, elhivatott munkatársakat alkalmazunk. Társaságunk építőmérnök - csoportvezető munkakör betöltésére keres munkatársat.

A fényképes, szakmai önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket a Jelentkezem gombra kattintva küldheti el részünkre.