Feladatok

Tartsd mozgásban a termékkörödet!
A feladataid konkrétabban:

  • Országos hálózatunk üzleteinek szakmai támogatása
  • Adott szakterület beszállítónak alapos, minden részletre kiterjedő ismerete, velük való folyamatos kapcsolattartás.
  • Üzleteink szakmai és kereskedelmi oktatása, képzése, tréningezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a logisztikával
  • Folyamatos kapcsolattartás a marketing osztállyal
  • Reklamációkezelés
  • Innovációk bevezetése, új beszállítók keresése
  • Előnyös szakmai és értékesítési megoldások kutatása
  • Részvétel a bolti bemutatásban, bemutatótermékek kihelyezésében, üzemeltetésében
  • Szakmai cikkek, bejegyzések, oktatási anyagok készítése, adott esetben oktatóvideok, reklámfilmek forgatásában való tevékeny részvétel

Elvárások

  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat.
  • Szakmai kapcsolatrendszer.
  • Kereskedelmi érzék.
  • Adott szakterület teljeskörű ismerete, kiemelten: homlokzati és belső nyílászárók, árnyékolástechnika, melegburkolatok (ezen termékek menedzselésére keresünk szakembert részben, vagy egészben)
  • Mobilitás, terhelhetőség, B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű (használata természetesen költségtérítéssel)
  • Kereskedő-marketinges véna
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Elsősorban Pest vagy Vas megyei lakhely

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Idegen nyelv ismerete.
  • Gyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Kiemelkedő fizetési lehetőségek, komoly szakmai munka és kihívás, óriási cégháttér és erő.
A JOLA 22 év alatt folyamatosan fejlődött, most részese és haszonélvezője is lehetsz ennek a sikernek - mindezt bejelentett állásban.
És igen: ha jól teljesítesz, jól megfizetünk!

Céginformáció

A magyar tulajdonú JOLA Csoport 22 éves sikertörténetének során alakította ki építőipari kereskedelmi hálózatát.
40 magyarországi üzletünk ajtók, ablakok, padlók, parketták, garázskapuk, hőszigetelési rendszerek forgalmazásával és részben gyártásával foglalkozik.
Cégünket többet között motivált, megbecsült kollégáink tették naggyá. Ebbe a fiatalos csapatba keresünk kollégát az alábbi pozícióba.

Fényképes önéletrajzokat várunk!

Cégnév: Hotel Glória Kft.