Feladatok

Cégünk acélvázas épületek, csarnokok, irodák és lakóházak kivitelezésével foglalkozik. Szakági munkák elvégzésére keressük hosszútávú csapattagjainkat.

  • Feladatok között az acél vázak összeszerelése (csavarozás, hegesztés) alapanyagok pl. PUR szendvicspanel darabolása, burkolatok lerakása, víz és villanyszerelési munkálatok is vannak.

Elvárások

  • Az ideális jelölt legalább 3-5 év építőipari tapasztalattal és szakvégzettséggel rendelkezik.
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői tapasztalat.

Előnyt jelent

  • Több szakági munka ismerete, esetleges csapat/ műszak vezetői tapasztalat.
  • Leigazolható referencia.

Amit kínálunk

  • Jogtisztán bejelentett magas bér, rendszeres orvosi vizsgálatok, továbbképzési lehetőség.
  • Heti 40 óra fix munkaidő.
  • Évi több alkalommal emelés, dinamikus bérezés, bónuszok.

Céginformáció

Cégünk az építőipar új technológiáit kereső és használó innovatív vállalat. Összetartó csapatban dolgozunk , melynek eredménye évről-évre sokszorozódik.

Jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva csatolt Önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel tudunk fogadni.