Feladatok

    • részvétel a műszaki előkészítési folyamatokban (felmérés, ajánlatadásig előkészítés)
    • projektek operatív, helyszíni levezetése (emberi erőforrás gazdálkodás, anyagok, eszközök monitoringja, munkafolyamatok ellenőrzése)
    • projekt adminisztráció

Elvárások

    • munkabírás és szorgalom, komplex gondolkodás
    • szakirányú képzettség és hasonló munkakörben szerzett, leinformálható tapasztalat
    • kollegiális hozzáállás, együttműködés más szakemberekkel a projektek hatékony lebonyolítása érdekében
    • munkaegészségügyi feltételeknek való megfelelés (állványzatra fel kell menni)
    • rendezett munkavégzési körülményekre való igényesség

Amit kínálunk

    • biztos állás, stabil cégnél
    • céges autó és a munkakörhöz kapcsolódó eszközök
    • versenyképes jövedelem

Céginformáció

    • Szakkivitelező cégként  Magyarországon 15 éve jelen lévő magyar tulajdonosú céghez keressük új munkatársunk, aki lelkes energikus és képes jól kezelni minden szitációt ami az adott pozícióval együtt jár.   A munkáink változatosak; homlokzatfelújítási projektjeinknél a műemlék jellegű régi, restaurálási , és új építésű modern épületeknél az új, innovatív technológiákat is alkalmazzuk. A szakmát magas minőségben kell képviselni nálunk.
Cégnév: Herenkó Magyarország Kft.