Feladatok

Mi lesz a feladatod?
  • Kapcsolatépítés és ápolás: Új ügyfelek felkutatása és a meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás.
  • Bejövő érdeklődések kezelése: azok nyomon követése és feldolgozása
  • Ajánlatkészítés: Ügyféligények felmérése és testre szabott ajánlatok készítése.
  • Szakmai és üzleti tárgyalások szervezése, lefolytatása: Szerződések előkészítése és lezárása.
  • Kiállításokon való részvétel, előadások, prezentációk tartása, műszaki tanácsadás
  • Piaci trendek követése: Aktív részvétel a piaci elemzésekben és trendek nyomon követése.
  • CRM használata: Az ügyfélkapcsolatok és értékesítési folyamatok nyomon követése és kezelése a CRM rendszerben.
  • Ügyfél adatbázis monitoring: Folyamatosan figyeled és frissíted az ügyfél adatbázist, hogy mindig naprakészek legyünk.
  • Jelentések és kimutatások készítése: Pontos és részletes jelentéseket és kimutatásokat készítesz az értékesítési folyamatokról.
  • Értékesítési stratégia kialakítása: Aktívan részt veszel a cég értékesítési stratégiájának kialakításában és finomhangolásában.
  • Állapotjelentések készítése: Nyomon követed az értékesítési folyamatokat és rendszeresen készítesz állapotjelentéseket.

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • Építőipari értékesítői tapasztalattal rendelkezel: Ha van tapasztalatod az építőipar területén, nálunk azonnal kamatoztathatod!
  • Az se baj, ha nem az építőipar területén mozogtál eddig: ebben az esetben légy nyitott, tanulásra kész és legyen affinitásod az estrich betonhoz, gépi vakoláshoz és szigetelésekhez.
  • Határozott fellépéssel, jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel bírsz: Szeretsz emberekkel dolgozni és jó kapcsolatot ápolni az ügyfelekkel, a kérdéseket kéréseket, nem problémaként, hanem megoldandó feladatként kezeled.
  • Célorientált vagy: A célkitűzések motiválnak és nem elriasztanak
  • Szeretsz önállóan dolgozni: képes vagy önálló döntést hozni
  • Imádod a számításokat: Nálunk számolhatsz köbmétert, négyzetmétert, anyagszükségletet, költséghatékonyságot és minden mást is.

Előnyt jelent

  • Előny, ha ismered a mini CRM-et: Ha otthonosan mozogsz a Mini CRM rendszben, nálunk nem kell mást tenned, csak brillíroznod!
  • Beszéled a német vagy angol nyelvet társalgási szinten: lehet lehetőséged gyakorolni
  • Van minimum B kategóriás jogosítványod
  • Vállalatirányítási rendszerekben tapasztalattal bírsz

Amit kínálunk

Légy Te is a VAR BAU 8000 Kft. Sales Csapatának Sztárja!

Csapatunk bővítéséhez keressük új  építőipari értékesítő kollégánkat, aki az estrich betonozás, gépi vakolás és ThermoWhite hő- és hangszigetelő rendszerek értékesítésében vesz majd részt.

Rugalmas hozzáállású, támogató vezetőkkel bíró munkahelyet keresel? Nálunk megtalálhatod!
Te vagy az a pörgős, kreatív személy, aki imádja a kihívásokat és az értékesítést? Akkor figyelj, mert neked szól ez a lehetőség!

Miért jó nálunk dolgozni?
  • Családias légkör: Nem csak munkatársakat, hanem egy második családot is találsz!
  • Pörgős és változatos munka: Unalmas hétköznapok? Itt biztosan nem! Nálunk minden nap új kaland!
  • Innováció és technológia: Szeretjük az új ötleteket és támogatjuk az új ötleteket
  • Menő juttatások: SZÉP Kártya, és ha ügyes vagy, évente kétszer teljesítmény alapú prémium ütheti a markodat!
  • Rugalmas munkavégzés: Lehetőség esetenként home office-ra, hogy kényelmesebbé tegyük a mindennapjaidat. Kisgyermekesként előzetes egyeztetés alapján gyermek mellől is tudsz dolgozni, akár otthonról is.
  • Modern eszközök: Laptop, mobiltelefon, hogy mindig naprakész lehess.
  • Folyamatos tanulási lehetőség: Tréningek, workshopok, hogy mindig a legjobb lehess!
  • Szuper közlekedési lehetőségek: Ha autóval érkezel, ingyenes parkolási lehetőséget biztosítunk.  Ha biciklivel, rollerrel vagy futva, nálunk zuhanyzási lehetőséged is van, hogy felfrissülj!  A busz pedig közvetlenül az irodánk előtt áll meg, így könnyedén eljuthatsz hozzánk!
  • Stabil, jogtisztán bejelentett bér.
  • Transzparens, tervezhető premizálási rendszer

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szeretnél egy dinamikus, fiatalos csapatban dolgozni egy stabil családi vállalkozásnál? Stabilitását mi sem bizonyítja jobban, hogy a VAR BAU 8000 Kft. több mint 20 éve van jelen az építőipari kivitelezési piacon. Családi vállalkozásként nálunk igazán otthon érezheted magad! Lakó-, kereskedelmi- és ipari létesítmények generálkivitelezésében széleskörű tapasztalattal rendelkezünk, illetve  egyes szakágak esetében külön szakágakra specializálódott csapattal dolgozunk, ilyen az  Estrich betonozás, Thermowhite szigetelés, Gépi vakolás szolgáltatásunk.   Ismerj meg minket jobban a www.varbau.hu oldalon !

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!