Feladatok

Forgalmazott termékek értékesítése
Ügyfelek kiszolgálása, tanácsadás
Számlázás
Árajánlatok készítés
Áru rendelés, bevételezés
Raktározási és árukiadási folyamatok felügyelete
Telep rendjének fenntartása

Elvárások

Építőanyag ismeret
Kereskedelmi, értékesítési tapasztalat

Jó megjelenés, kiváló kommunikációs készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Önálló, felelősségteljes, pontos, precíz munkavégzés
Ügyfélközpontú szemlélet
Minimum építőipari szakközépiskolai végzettség

Előnyt jelent

Vezetői tapasztalat
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Bérezés megegyezés alapján
Munkába járási hozzájárulás
Hosszú távú, teljes munkaidős, stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk építőanyag kereskedelmi üzletága 2022. januárjában indult egy meglévő, működő tüzép telep megvásárlásával. A vásárlás után kibővítettük árukészletünket és folyamatosan fejlesztjük a kereskedést. Újfehértó és vonzáskörzete adja vásárolóink döntő többségét. Célunk ezen térség teljes körű kiszolgálása építőanyaggal.
Ehhez keresünk agilis telepvezetőt, aki csapatot kovácsolva a munkatársakból kitűnően vezeti a kereskedést. Ehhez mi biztosítjuk mind az anyagi, mind a tárgyi feltételeket.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és nettó bérigény megjelöléssel kérjük elküldeni.
Cégnév: MAGYAR VADAK Kft.